Tanfolyamtáblázat

 HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
Baba-mama torna10.00-11.0010.00-11.00
Bábos Mesekuckó10.30-11.30
Hangszervarázs Zenetanoda13.15-16.00 (5-6 éveseknek)
16.20-17.05 (4-5 éveseknek)
17.20-18.05 (5-6 éveseknek)
18.15-19.00 (6-7 éveseknek)
Supernova Tánciskola csoportja
16.00-17.30 Modern balett
17.30-19.00 (gyerektorna haladó) 19.00-20.30 (modern-kortárs)
17.00-18.30 (gyerektorna haladó)19.00-20.30 (modern-kortárs)
Forma Mozgás Stúdió15.00-16.30 (középhaladó) 16.30-17.30 (kezdő)
17.30-19.00 (haladó)
15.00-16.30 (középhaladó) 16.30-17.30 (kezdő)
17.30-19.00 (haladó)
Jazz tánctanfolyam18.30-19.30
Tangó tánc tanfolyam19.45-20.45
Akrobatikus rock&roll16.00-18.0016.00-20.00
Aikido17.45-19.00 (gyerekeknek) 19.30-21.00 (felnőtteknek)17.45-19.00 (gyerekeknek) 19.30-21.00 (felnőtteknek)
Stabilitás kai-karate17.00-18.30 (6-14 éveseknek)17.00-18.30 (6-14 éveseknek)
Shaolin kung-fu16.30-17.30 (12 éves korig)19.00-21.00 (12 éves kortól)16.30-17.30 (12 éves korig) 19.00-21.00 (12 éves kortól)
Zenés ovistorna 4-6 éveseknek17.00-18.0017.00-18.00
Gerinctorna17.30-18.3017.30-18.30
Alakformáló torna18.00-19.0018.00-19.00
Tai-chi18.00-19.0018.00-19.00
Hatha jóga18.15-20.15
Iciri-piciri táncház10.00-10.30
Csiri-biri babatorna9.30-10.30
Tátika hangszeres, bábos foglalkozások9.15 és 10.00
Maszatvilág10.00-11.00
16.00-17.00
Ringató9.30-10.00
10.15-10.45
Budafok-Tétényi Hordozósklub10.00-12.00 (minden hónap 1. péntekén)
Zenekari oktatás14.00-15.00
Képzőművészeti tanfolyam16.00-18.00
Hip-hop moderntánc-tanfolyam16.00-17.00 (Középhaladó 12-16 éveseknek)
17.00-18.00 (versenyedzés)
18.00-19.00 (Haladó 15 év felettieknek)
16.30-17.30 (versenyedzés) 18.00-19.00 (Kezdő 8-13 éveseknek)16.00-17.00 (Középhaladó 12-16 éveseknek)
17.00-18.00 (Haladó 10-15 éveseknek)
18.00-19.00 (Haladó 12-16 éveseknek)
18.00-19.00 (Kezdő 8-13 éveseknek)17.00-18.00 (Haladó 10-15 éveseknek)
17.30-18.30 (Haladó 10-13 éveseknek)
18.00-19.00 (Haladó 12-16 éveseknek)
19.00-20.00 (Haladó 15 év felettieknek)
10.00-11.00 (versenyedzés)
11.30-12.30
Ritmikus gimnasztika - lányoknak16.30-17.15 (7-8 éveseknek)
17.15-18.00 (ovisoknak)
16.30-17.15 (7-8 éveseknek)
17.15-18.00 (ovisoknak)
Budafoki Fotóklub18.00-21.00
Foltvarrók klubja10.00-13.00